logo

aranžér, aranžérka čalouník, čalounice kadeřník, kadeřnice krejčí prodavač, prodavačka golf icon truhlář umělecký truhláč operátor dřevařské a nábytkářské výroby grafický design nástavba vzdělávání dospělých

Kurz - Pracovní kvalifikace Truhlář

Vzdělávání dospělých pro pracovní kvalifikaci TRUHLÁŘ a Operátor obráběcích center v nábytkářské výrobě podle zákona č. 179/2006 Sb. o ověřování a uznávání výsledků dalšího vzdělávání.

Na základě akreditace Ministerstva průmyslu a obchodu jsme autorizovanou osobou, tj. máme oprávnění nejen poskytovat vzdělávání v tomto oboru, ale též jej zkoušet. Platné autorizace pro profesní kvalifikace: 33-001-H Truhlář-nábytkář a 33-002-H Stavební truhlář. Škola je autorizovanou osobou pro profesní kvalifikaci 33-031-M Operátor obráběcích center v nábytkářské výrobě. Vhodné pro zájemce, kteří potřebují nebo chtějí ovládat CNC gravírovací frézu.

Komu je vzdělávací program určen:

Zaměstnancům, zaměstnavatelům, všem, kteří pracovní kvalifikaci vykonávají, zvládají, a potřebují doklad o vzdělání.

Kurz - Truhlářská zájmová činnost

Vzdělávání dospělých - zájmová činnost, truhlářské kurzy pro radost a potěšení těm, kteří mají rádi práci se dřevem.

V kurzech si můžete realizovat a rozvíjet své zájmy nebo i doplnit svou pracovní kvalifikaci. 

 

Kurz - Kreativní čalounění - zájmová činnost

Vzdělávání dospělých - zájmová činnost, čalounické kurzy v programu Kreativní čalounění.

Komu je určeno především:
Těm, kteří se nemohou uplatnit na trhu práce a chtějí získat základní zkušenosti v oboru Čalouník. A dále těm, kteří chtějí již získaný výuční list rozšířit o vědomosti, dovednosti a možnosti dekorování interiéru a exteriéru. A pak i těm, které to jenom zajímá a baví a chtějí se něco nového naučit, nebo-li pro všechny, co se chtějí naučit čalounit nábytek. Časovou dotaci a tím i cenu kurzu domlouváme individuálně dle vašich potřeb a možností. Cenu lze optimalizovat počtem uchazečů, ale i počtem hodin.

Kurz - Práce s počítačem

Kurzy "Práce s počítačem" pro pokročilé a začátečníky.