logo

aranžér, aranžérka čalouník, čalounice kadeřník, kadeřnice krejčí prodavač, prodavačka golf icon truhlář umělecký truhláč operátor dřevařské a nábytkářské výroby grafický design nástavba vzdělávání dospělých

Propagace řemesla

V rámci kariérového poradenství umožnila naše škola žákům Základní školy v Meziboří udělat si jasnější představu o truhlářském řemesle. Formou soutěže si vyzkoušeli práci s rámovou pilou, což je základní dovednost každého truhláře.

Vítěz byl ten, kdo zvládl nejrovnější řez a byl za to odměněn dřevěným penálem. Dalších pět šikovných žáků se mohlo radovat z dřevěných hlavolamů, ostatní, kteří se také snažili, si odnesli dřevěné puzzle. Hoblování šlo všem také dobře. Na závěr si žáci prohlédli prostory školy a udělali si přehled o dalších učebních oborech nabízených naší školou.

propagace řemesla
propagace řemesla
propagace řemesla
propagace řemesla