logo

aranžér, aranžérka čalouník, čalounice kadeřník, kadeřnice krejčí prodavač, prodavačka golf icon truhlář umělecký truhláč operátor dřevařské a nábytkářské výroby grafický design nástavba vzdělávání dospělých

Radost nebere konce

Marek Hulla a Zbyněk Pešek, vítězové celostátního kola soutěžní přehlídky stavebních řemesel SUSO, jsou ti, kteří prokázali, že jejich znalosti truhlařiny daleko přesahují běžný rámec učebního oboru. Ve dnech 18. až 20. září bojovali o ocenění nejvyšší na mezinárodním stavebním veletrhu FOR ARCH v Letňanech.

První den zvládli test z teoretických znalostí technologických postupů a nejnovějšího sortimentu partnerských firem, v následujících dvou dnech zhotovili výrobek podle technického výkresu. Při této praktické části se posuzovala kvalita řemeslného provedení, dodržení technologického postupu ale i dodržování zásad bezpečnosti práce. Markovi a Zbyňkovi blahopřejeme k jejich úspěchu. Nemůžeme však opomenout, že na jejich úspěchu se nemalým dílem podíleli i učitelé odborných předmětů a učitelé odborného výcviku. Děkujeme.

Související článek: Soutěžní přehlídka stavebních řemesel