logo

aranžér, aranžérka čalouník, čalounice kadeřník, kadeřnice krejčí prodavač, prodavačka golf icon truhlář umělecký truhláč operátor dřevařské a nábytkářské výroby grafický design nástavba vzdělávání dospělých

Aranžérské služby

Aranžérky nabízejí aranžování výkladních skříní, instalování výstav, výrobu sezónní dekorace a  propagačních prostředků (letáky, vizitky, popisky, cenovky), dále vymalování interiérů pokojů i kanceláří. 
Žáci pracují v rámci smluvní dohody pro soukromé firmy. 
Mohou provádět aranžování výloh na základě smluvně upraveného vztahu v rámci odborné praxe s reklamními agenturami. Vše potřebné vyřídíte na telefonním čísle školy 476 753 436 s paní Ivanou Charamzovou a Janou Čermákovou od pondělí do pátku od 7.00 do 14.30 hodin s výjimkou dní, kdy pracují v terénu.

Default form