logo

aranžér, aranžérka čalouník, čalounice kadeřník, kadeřnice krejčí prodavač, prodavačka golf icon truhlář umělecký truhláč operátor dřevařské a nábytkářské výroby grafický design nástavba vzdělávání dospělých

Krejčovské služby

Krejčí Vám ušijí na zakázku dámskou letní konfekci (sukně, halenky, kalhoty, šaty, vesty, saka…). Rovněž Vám upraví oděvy (např. délku kalhot, sukně, rukávů) nebo bytový textil.

Protože mezi vybavení krejčovských dílen patří mimo jiné i počítačem řízený vyšívací stroj, můžete si nechat vytvořit strojovou výšivku dle aktuálního vzorníku. 
Příklad cen za poskytnuté krejčovské služby je k nahlédnutí u učitelů odborného výcviku, kteří s Vámi dohodnou na telefonním čísle školy 476 753 436 kapka 33 možnou návštěvu. Obracejte se na paní Elišku Jedinákovou a Jiřinu Tvrzníkovou.