logo

aranžér, aranžérka čalouník, čalounice kadeřník, kadeřnice krejčí prodavač, prodavačka golf icon truhlář umělecký truhláč operátor dřevařské a nábytkářské výroby grafický design nástavba vzdělávání dospělých

DALŠÍ ÚSPĚCHY V TRUHLÁŘSKÉM OBORU

Vážení rodiče, vážení žáci.

Rádi bychom vás informovali o dalším úspěšném klání v oboru truhlář, které se tentokrát konalo dne 8. prosince 2021 na Středním odborném učilišti v Hluboši. Zde obsadil Jakub Kraus (žák třetího ročníku) nádherné třetí místo. Krásné umístění obhájil i Lukáš Jurček (žák prvního ročníku), který získal šesté místo v této soutěži, které se zúčastnilo celkem 16 žáků. Jejich úkolem se stala výroba rámečku na otevřené ozuby v celkové dotaci 4 hodin. Tímto gratulujeme oběma jmenovaným žákům naší školy a děkujeme za skvělou reprezentaci školy. Velké poděkování samozřejmě náleží i učitelům odborného výcviku, kteří soutěžící žáky řádně připravovali. 

 fotodokumentace č. 1 zde:

fotodokumentace č. 2 zde: