logo

aranžér, aranžérka čalouník, čalounice kadeřník, kadeřnice krejčí prodavač, prodavačka golf icon truhlář umělecký truhláč operátor dřevařské a nábytkářské výroby grafický design nástavba vzdělávání dospělých

Den otevřených dveří 2021

Vážení uchazeči o studium na naší škole, vážení zákonní zástupci

Máte zájem studovat na naší škole? Právě pro Vás a Vaše zákonné zástupce je připraven Den otevřených dveří na čtvrtek dne 11. listopadu 2021. V čase od 8. 00 hod do 17. 00 hod. budete mít šanci si naši Střední odbornou školu v Litvínově - Hamru prohlédnout a získat všechny potřebné informace o jednotlivých učebních i maturitních oborech pro správnou volbu vašeho budoucího studia. V následujícím článku ( s názvem Pro uchazeče - videospoty) naleznete videoprůvodce jednotlivými obory.

Jste srdečně zváni! 

Ing. Jitka Francírková, ředitelka školy