logo

aranžér, aranžérka čalouník, čalounice kadeřník, kadeřnice krejčí prodavač, prodavačka golf icon truhlář umělecký truhláč operátor dřevařské a nábytkářské výroby grafický design nástavba vzdělávání dospělých

Účast školy na Hejtmanských dnech

   Účast na Hejtmanských dnech se stává pro naši školu tradicí. Letos připadl termín na 22. května. Vybraní žáci dostali možnost prezentovat svou zručnost a výsledky své práce přímo v budově Krajského úřadu.

 

   Umělečtí truhláři Jakub Petržela a Marek Hulla předvedli dýhování a uměleckou řezbu. Čalounice Jana Vlková názorně ukázala svou dovednost vázání pružin. Aranžérskou techniku vypichování prováděla Nikola Hrynčuková. Grafický design představil Vít Jánský, který v průběhu dne maloval uhlem. Dámské krejčové se pochlubily šaty, které obdivovaly návštěvnice této akce. Obor kadeřník dodal k nahlédnutí sbírku fotek své účesové tvorby.

   Prezentační stánek naší školy se vyjímal mezi ostatními svou různorodostí  nabízených učebních i studijních oborů, názorností pracovních činností ale i kreativitou a elánem našich žáků.

   Několik minut svého vzácného času nám věnovala hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová. Osobně popřála našim žákům hodně právě toho elánu a mnoho dalších krásných výrobků a celé škole třídy plné zručných žáků a hodně úspěchů v další činnosti.