logo

aranžér, aranžérka čalouník, čalounice kadeřník, kadeřnice krejčí prodavač, prodavačka golf icon truhlář umělecký truhláč operátor dřevařské a nábytkářské výroby grafický design nástavba vzdělávání dospělých

Dobrý list komory 2021

Již tradičně byli u příležitosti ukončení školního roku oceněni úspěšní absolventi středních a středních odborných škol. Ve středu dne 30. června 2021 v budově SOŠ Litvínov - Hamr převzali z rukou starostky Litvínova Mgr. Kamily Bláhové a zástupkyně Hospodářské komory p. Květoslavy Halmichové Dobrý list Komory ocenění, jež by absolventům mělo usnadnit  vstup na trh práce. Hospodářská komora tímto oceněním garantuje budoucím zaměstnavatelům znalosti a dovednosti absolventů. Oceněno bylo sedm nejlepších absolventů napříč všemi obory školy. "Gratuluji úspěšným žákům a věřím, že i toto ocenění jim pomůže v rozjezdu jejich profesní kariéry", uvedla závěrem litvínovská starostka Mgr. Kamila Bláhová.

Fotodokumentaci naleznete v tomto odkazu:

Ing. Jitka Francírková, ředitelka SOŠ Litvínov - Hamr