logo

aranžér, aranžérka čalouník, čalounice kadeřník, kadeřnice krejčí prodavač, prodavačka golf icon truhlář umělecký truhláč operátor dřevařské a nábytkářské výroby grafický design nástavba vzdělávání dospělých

Režim naší školy od 3. května 2021

Vážení rodiče a žáci,

Od pondělí 3. května 2021 se budeme řídit následujícími opatřeními: preventivní antigenní test se nově ve školách bude provádět s frekvencí 1 x týdně s tím, že se test provede první den osobní přítomnosti žáka ve škole v daném týdnu - v případě pravidelných aktivit, tedy u odborného výcviku a praktických cvičení je tímto dnem PONDĚLÍ, v ostatních nastavených aktivitách (např. individuální skupinové konzultace) pak platí výše uvedené (tedy první den osobní přítomnosti žáka). Totéž se týká i zaměstnanců školy. 

Škola nemá povinnost vydávat potvrzení o negativním výsledku testu žáka pro účely doložení této skutečnosti ve službách ( např. v kadeřnictví) nebo pro účely amatérského sportu. Skutečnost, že byl ve škole žák negativně testován nejdéle před 72 hodinami bude dokládat čestným prohlášením.

Ing. Jitka Francírková, ředitelka školy