logo

aranžér, aranžérka čalouník, čalounice kadeřník, kadeřnice krejčí prodavač, prodavačka golf icon truhlář umělecký truhláč operátor dřevařské a nábytkářské výroby grafický design nástavba vzdělávání dospělých

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY od 22. dubna 2021

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy jako příslušný správní orgán podle ustanovení § 184a odst. 4 písm. a) zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání, ve znění pozdějších předpisů, v souladu s ustanovením § 171 a násl. zákona č. 500/2004 Sb., správní řád, ve znění pozdějších předpisů, rozhodl, že se funkční období členů školské rady prodlužuje tak, že skončí 3 měsíce ode dne skončení nouzového stavu. 

Druhé kolo voleb do školské rady proběhne v období od 22. 4. 2021 do 20. 5. 2021 dálkovým způsobem a to zasláním čísla voleného kandidáta na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Kandidáty do druhého kola jsou: 1. Vlasta Vostárková, 2. Blanka Týřová, 3. Petra Jurenková a 4. Renata Mikolášková. Volič má možnost zvolit maximálně 2 kandidáty.