logo

aranžér, aranžérka čalouník, čalounice kadeřník, kadeřnice krejčí prodavač, prodavačka golf icon truhlář umělecký truhláč operátor dřevařské a nábytkářské výroby grafický design nástavba vzdělávání dospělých

Režim naší školy od 19. dubna 2021

Vážení rodiče, vážení žáci,

podle rozhodnutí vlády ČR budou od 19. dubna 2021 umožněny skupinové konzultace žáků posledních ročníků SŠ a skupinové konzultace žáků ohrožených školním neúspěchem z jiných ročníků SŠ včetně skupinových konzultací v rámci odborného výcviku ve všech ročnících. Účast žáků na těchto konzultacích je dobrovolná, podmíněná však maximálním počtem 6 žáků v jedné skupině (homogenita skupin není vyžadována) a podstoupením testování.

Dále je upravena osobní přítomnost u závěrečných a maturitních zkoušek tak, že negativní test musí mít jakékoliv osoby zúčastněné na zkoušce (žáci, pedagogové, externí členové komisí). V den konání zkoušky nesmí být negativní test starší 7 dnů.

odkaz na instruktážní video k testování: https://www.youtube.com/watch?v=Ls0nrA-Oe20 

Ing. Jitka Francírková, ředitelka školy