logo

aranžér, aranžérka čalouník, čalounice kadeřník, kadeřnice krejčí prodavač, prodavačka golf icon truhlář umělecký truhláč operátor dřevařské a nábytkářské výroby grafický design nástavba vzdělávání dospělých

Informace k provozu školy od 25. listopadu 2020

Vážení žáci, vážení rodiče,

od 25. listopadu 2020 je povolena osobní přítomnost žáků závěrečných ročníků středních škol - žáci 3. ročníků učebních oborů, žáci třídy 4PG a 2N a to ve všech jejich předmětech dle nastaveného rozvrhu vyučování. Žáci všech ročníků se budou prezenčně vyučovat také v předmětu Odborný výcvik (zde podmínka vyučování ve skupinkách max. 20 žáků, týká se i žáků vykonávající praktickou přípravu u smluvních partnerů mimo školu). Prezenčně se také budou vyučovat žáci oboru Grafický design v předmětu Praktické cvičení.

Prezenční výuka musí probíhat v homogenních skupinkách, organizován bude příchod i odchod žáků, dodržována budou přísná hygienická opatření (povinná ochrana úst a nosu všech přítomných v budově školy, pravidelné větrání, častá hygiena rukou i prostor). 

Stravování je možné - žáči i zaměstnanci si musí obědy přihlásit sami, školní bufet bude od 25. 11. 2020 do 30. 11. 2020 mimo provoz.

Od 30. 11. 2020 bude naše škola pokračovat ve stejném režimu. Ze strany MZ a MŠMT není v plánu další rozvolnění, ostatní ročníky proto zůstávají v režimu distančního vzdělávání.

Ing. Jitka Francírková, ředitelka školy