logo

aranžér, aranžérka čalouník, čalounice kadeřník, kadeřnice krejčí prodavač, prodavačka golf icon truhlář umělecký truhláč operátor dřevařské a nábytkářské výroby grafický design nástavba vzdělávání dospělých

Zpráva č. 3 – krizový režim

Pro třídy 1GD, 2PG, 3PG, 4PG

Pro všechny třídy oboru Grafický design jsme připravili upravené zadání klauzurních prací a praktické maturitní práce. Všechna zadání jsou označena původním názvem, ale vždy je uvedeno – krizový režim a najdete je na moodle. U třídy 2PG a 3PG jsou upravena i kritéria hodnocení. U třídy 1GD platí kritéria původní.

Jak se v zadání – krizový režim orintovat:

1 – Před sebou máte vždy původní zadání

2 – Věty nebo slova, která jsou přeškrtnutá /vzor: Věty nebo slova, která jsou přeškrtnutá / NEPLATÍ

3 – Červeně dopsané věty nebo slova doplňují původní zadání

4 – Případné dotazy: 1GD – Mgr. Bachová

                                       2PG – Mgr. Antalová, MgA. Kotyková

                                       3 PG – MgA. Pírová, MgA. Myroniuková

                                       4 PG – MgA. Pírová, Mga. Myroniuková