logo

aranžér, aranžérka čalouník, čalounice kadeřník, kadeřnice krejčí prodavač, prodavačka golf icon truhlář umělecký truhláč operátor dřevařské a nábytkářské výroby grafický design nástavba vzdělávání dospělých

Zpráva č. 2 – krizový režim

Pro všechny žáky SOŠ Litvínov – Hamr.

Připravili jsme pro vás prostředí, kde je vaší povinností se zúčastnit výuky v náhradním krizovém režimu. Pod zkratkou vaší třídy vám budou zadávány úkoly k jednotlivým předmětům, které budou pravidelně vyučujícími doplňovány, kontrolovány a klasifikovány. Toto hodnocení bude zahrnuto do klasifikace 2. pololetí tohoto školního roku. Vyučující jednotlivých předmětů si domluví systém odevzdání hotových prací. Postupujte dle návodu.

V tuto chvíli jsme připraveni na výuku v prostředí moodle. Dále se připravujeme na výuku prostřednictvím skype a telefonu. SLEDUJTE INFORMACE I NADÁLE.

První pomoc s moodle | obr. návod | video návod

  • Vytvořte si svůj účet do systému moodle zde.
    • Nezapomeňte! Přezdívka musí být jedinečná a heslo musí splňovat nároky na náročnost př. hesla Skolak123+
  • Pokud jste zapomněli heslo, využijte odkaz pro obnovu hesla zde.
  • Vstupte do své třídy zde.
  • Pokud nemůžete vstoupit do své třídy, požádejte o přístup třídního učitele pomocí emailu zde.