logo

aranžér, aranžérka čalouník, čalounice kadeřník, kadeřnice krejčí prodavač, prodavačka golf icon truhlář umělecký truhláč operátor dřevařské a nábytkářské výroby grafický design nástavba vzdělávání dospělých

Truhlářské kurzy pro veřejnost

Střední odborná škola v Litvínově - Hamru nabízí truhlářské kurzy pro začátečníky a truhlářské kurzy pro pokročilé.

Oba kurzy jsou realizovány v budobě dílen a přesný čas a frekvence setkávání odvisí od počtu zájemců.

Kurz pro začátečníky se koná každý čtvrtek po 15. hodině v celkovém rozsahu 20 hodin (10 lekcí po 2 hodinách). Náplní kurzu je ruční opracování dřeva, výroba konstrukčních spojů a celý kurz je pak zakončen vlastnoručním výrobkem stoličky. Potřebovat budete pouze vlastní metr a tužku, ostatní potřebný materiál, nářadí a pomůcky poskytne škola. Cena kurzu činí cca 2000 Kč (opět rozhoduje počet uchazečů).

Navazující kurz pro pokročilé se zaměřuje na obor umělecký truhlář - intarzie a řezba včetně jednoduchých oprav. 

V současnosti je kurz plně obsazen, nový kurz bude probíhat od listopadu 2020.

V případě zájmu nebo kvůli bližším informacím se obraťte mailem na pana Bc. Miroslava Findeise (vedoucího střediska): Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.