logo

aranžér, aranžérka čalouník, čalounice kadeřník, kadeřnice krejčí prodavač, prodavačka golf icon truhlář umělecký truhláč operátor dřevařské a nábytkářské výroby grafický design nástavba vzdělávání dospělých

HC Verva Litvínov na půdě naší školy

Od 25. září 2019 byl rozběhnut truhlářský kurz, určený tentokráte 6 hokejistům z litvínovského týmu a jejich managerovi, který si celý kurz vyžádal. Cílem 13ti týdenního kurzu je naučit se základy ručního opracování dřeva, naučit se hoblovat, řezat, dlabat a základní konstruční spoje a vše nakonec využít k výrobě stoličky nebo ptačího krmítka. 

Je nám ctí hostit na půdě naší školy (respektive na půdě truhlářského odborného pracoviště) takové reprezentanty naší země. Věříme v bezproblémovou spolupráci a v naplnění předpokládaného přínosu celého kurzu.