logo

aranžér, aranžérka čalouník, čalounice kadeřník, kadeřnice krejčí prodavač, prodavačka golf icon truhlář umělecký truhláč operátor dřevařské a nábytkářské výroby grafický design nástavba vzdělávání dospělých

Propagujeme kulturní památku

 

hrad
hrad

Žáci 4. ročníku oboru Propagační grafik už teď v září začínají pracovat na své praktické maturitní zkoušce. Jejich úkolem bude zpracovat návrhy loga a sadu grafických a prostorových propagačních materiálů Horního hradu ve Stáži nad Ohří.

Aby výsledek snažení žáků odpovídal co nejvíce atmosféře této historické památky, odjela celá třída na tři dny přímo na hrad. Během pobytu žáci kreslili a fotili  v prostorách hradu i přilehlého okolí. Připravené skici využijí při zpracování jednotného vizuálního stylu. Až budou žáci s prací hotovi, proběhne výstava přímo na hradě a pokud se bude některý z návrhů líbit, mohl by ho hrad začít využívat.