logo

aranžér, aranžérka čalouník, čalounice kadeřník, kadeřnice krejčí prodavač, prodavačka golf icon truhlář umělecký truhláč operátor dřevařské a nábytkářské výroby grafický design nástavba vzdělávání dospělých

Junior 2017

1ajajsotolova
1ajajsotolova

Africkým kontinentem byl inspirován 18. ročník kadeřnické soutěže Junior.  " Nespoutaná Afrika", tak znělo zadání pro 16 účastníků soutěže z celé republiky. Opět po roce si mohli soutěžící porovnat  své dovednosti s jinými nadšenci pro účesovou tvorbu.

Do odborné poroty přijala pozvání Jana Burdová, nositelka titulu Kadeřnice roku 2008, 2009, 2011 a majitelka prestižního kadeřnického studia. V porotě zasedla také Irena Vavrušková, ambasador Ľoréal Professionnel Paris, prezidentka Haute Coiffure Francaise ČR. Obě dámy ještě doplnila Anna Pavlicová, vítězka kadeřnické soutěže Style&Color Trophy 2016. Mezi hosty jste mohli zahlédnout Dagmar Vaicovou, vedoucí odboru školství Krajského úřadu v Ústí nad Labem a starostku města Litvínova Kamilu Bláhovou. Po zhodnocení všech modelů vyšlo odborné porotě toto pořadí: 1. místo Jessica Ajajsotolová (Praha), 2. místo Miroslava Strunzová (Ústí nad Labem), 3. místo Adam Filip a Denisa Reichlová (oba Litvínov). Laická porota vynesla na 1. místo Denisu Reichlovou.  Zvláštní cenu Jany Burdové si odvezla Jessica Ajajsotolová do Prahy.