logo

aranžér, aranžérka čalouník, čalounice kadeřník, kadeřnice krejčí prodavač, prodavačka golf icon truhlář umělecký truhláč operátor dřevařské a nábytkářské výroby grafický design nástavba vzdělávání dospělých

Akce Fontána

 

Kadeřnická show a módní přehlídka našich žáků konaná v Nákupním centru Fontána je úspěšně za námi. 1. patro Fontány se proměnilo v módní ráj. Během tříhodinového programu plného módních novinek a úžasné kadeřnické show si obzvlášť ženy přišly na své. U deseti profesionálních kadeřnických stolků vznikly pod šikovnýma rukama našich žákyň učesy jeden hezčí než druhý. Poté byly účesy předvedeny na módním molu. Diváci hodnotili, vybírali ty nejhezčí a pak to přišlo. Modelky sundaly kadeřnické pláštěnky, pod kterými se skrývaly modely našich švadlen. A zase bylo na co se dívat. Na molu jste mohli zahlédnout i modely, které nás reprezentovaly na různých soutěžích, například Horečku sobotní noci, Pávici a volnočasové oblečení. Mezi tím se sečetly hlasy za účesy a vyhlásilo se pořadí. Divákům se nejvíce líbíl účes od Terezy Krejčové, Jana Váňová se umístila na 2. místě a 3. místo připadlo Karolíně Mikulkové. Každá z dívek si za svůj výkon odnesla velmi hodnotné dárky věnované NC Fontána. Tak zase příště ve Fontáně.