logo

aranžér, aranžérka čalouník, čalounice kadeřník, kadeřnice krejčí prodavač, prodavačka golf icon truhlář umělecký truhláč operátor dřevařské a nábytkářské výroby grafický design nástavba vzdělávání dospělých

Výsledky Juniora 17

Přinášíme vám výsledky kadeřnické soutěže Junior. Mezi sedmnácti soutěžícími byl účes naší žákyně Denisy Reichlové ohodnocen jako velmi zdařilý a odborná porota za něj Denise udělila 3. místo. Radost z tohoto umístění měla i Lucie Mentlíková, modelka účesu. Laická porota však byla jiného názoru a udělila Denise 1. místo. Zvláštní cena Jany Burdové letos putovala do Liberce. K Juniorovi neodmyslitelně patří i soutěž oboru krejčí. Julie Hartmanová obsadila se svým modelem sportovního oblečení 2. místo. O pestrý doprovodný program se zasloužila skupina mažoretek spolu s Michaelou Pagačovou, která zaujala obecenstvo svým zpěvem. Na úplný závěr si ponechali organizátoři celé akce Počasíčko a Pávici, modely, které nás úspěšně reprezentovaly v jiných soutěžích a které jako vždy předvádí žáci PG II.

2016 Junior
2016 Junior