logo

aranžér, aranžérka čalouník, čalounice kadeřník, kadeřnice krejčí prodavač, prodavačka golf icon truhlář umělecký truhláč operátor dřevařské a nábytkářské výroby grafický design nástavba vzdělávání dospělých

Děčínská vlna 2016

děčín1
děčín1

"Takový úspěch jsem nečekala. Nejhorší bylo prvních dvacet minut, pak už šlo všechno samo.", svěřila se Denisa Reichlová, kaděřnice 2. ročníku. Denisa již druhým rokem sbírá nejvyšší ocenění na různych kadeřnických soutěžích. I ve čtvrtek 25. února potvrdila svoje kvality dvojím vítězstvím na Děčínské vlně.

Prvním místem byla ohodnocena jak odbornou  tak i laickou porotou. Radost z tohoto úspěchu neměla jenom Denisa, ale i ti, kteří ji na soutěž připravovali. Soutěžní trenérkou jí byla učitelka odborného výcviku Irena Ďurčová. Své první příležitosti v kadeřnické soutěži se velmi dobře zhostila i  spolužačka Denisy, Jana Váňová, která sice na první tři příčky nedosáhla, ale i tak lze konstatovat, že mezi 35 soutěžícími si obě naše žákyně vedly více než dobře.