logo

aranžér, aranžérka čalouník, čalounice kadeřník, kadeřnice krejčí prodavač, prodavačka golf icon truhlář umělecký truhláč operátor dřevařské a nábytkářské výroby grafický design nástavba vzdělávání dospělých

Za historickými kostýmy na zámek

historické kostýmy
historické kostýmy

Od pátku 29. května najdete na Zámku Valdštejnů v Litvínově stálou expozici historických kostýmů vyrobených v průběhu tří let kolektivem našich krejčí a žáků různých ročníků tohoto oboru.

Některé modely už byly k vidění na jiných akcích, například na módní přehlídce v Teplicích, kde byly použity jako rekvizity ve stylizované pohádce O Popelce. Jiné modely nás prezentovaly na Výstavišti v Českých Budějovicích. Přiložené fotografie hodně napoví, ale ve skutečnosti jsou kostýmy ještě hezčí. Přesvědčit se můžete sami.