logo

aranžér, aranžérka čalouník, čalounice kadeřník, kadeřnice krejčí prodavač, prodavačka golf icon truhlář umělecký truhláč operátor dřevařské a nábytkářské výroby grafický design nástavba vzdělávání dospělých

Výsledky soutěže Junior 2015

2015 Junior
2015 Junior

Pro ty z vás, kteří sledujete naše stránky pravidelně, přinášíme výsledky kadeřnické soutěže Junior 2015. Během dopoledne 30. dubna vznikaly v prostorách školy účesy,kreré jste mohli někdy vidět na Lucii Bílé.

Soutěžící si prošli v několikatýdenní předpřípravě hodně internetových zdrojů, aby pak mohli přizpůsobit složitost účesu časovým možnostem celé soutěže. Při posuzování výsledného účesu mějme na paměti i to, že za zhotovením některých účesů odlétá Lucie až do Londýna. S přihlédnutím ke složitosti tématu soutěže nás o to více těší 1. místo udělené odbornou porotou naší žákyni Denise Reichlové a 3. místo Johanu Aleksanjanovi. Nám laikům se nejvíc líbil účes opět naší žákyně Kateřiny Sazimové. Jen Cena Jany Burdové nezůstala "doma". Tu si odvezla Pamela Bernhartová do Chomutova. Vítězové a držitelé druhých a třetích míst si odnesli za svou snahu hodnotné ceny od firem Ľoréal Professionnel a ZOPAS.

K soutěži Junior už neodmyslitelně patří i Slet krásných čarodějnic. Na módním molu se utkaly modely oboru krejčí. Kolekce našich žákyň se porotě líbila nejvíc. Určitě svou roli sehrála elegantní červeno- černá kombinace barev. Zvláštní Cenu poroty si odnesl náš žák Lukas Wolf za originální pojetí Mickey Mouse. Zdá se neuvěřitelné, že inspiraci pro svůj model našel v hudbě skupiny Rammstein. Pro vítěze  a dva další soutěžící v pořadí byly připraveny odborné časopisy, látky a drobné šperky, které k oděvu patří.

Denisa Reichlová bude moci na svůj úspěch navázat v celostátní soutěži účesové tvorby v Českých Budějovicích a červeno- černá kombinace z dílny našich krejčí nás bude reprezentovat na prestižní soutěži organizované Technickou univerzitou v Liberci.