logo

aranžér, aranžérka čalouník, čalounice kadeřník, kadeřnice krejčí prodavač, prodavačka golf icon truhlář umělecký truhláč operátor dřevařské a nábytkářské výroby grafický design nástavba vzdělávání dospělých

Dar pro prezidenta z našich dílen

2015_ Dar pro prezidenta republiky
2015_ Dar pro prezidenta republiky

Hůl z exotického dřeva bubingo předal prezidentovi republiky hejtman Ústeckého kraje v pondělí 2. února. Jedná se již o druhý dar, který byl vyroben v našich dílnách. Na výrobě se podíleli žáci oboru umělecký truhlář pod dohledem učitele odborného výcviku Jaroslava Smetáka. Dřevo, ze kterého je hůl vyrobena, pochází až z dalekého Kamerunu. Barvu má narůžovělou s přechodem do syté burgundské nebo purpurové barvy. A protože se jedná o hůlku pro prezidenta, je rukojeť vyřezaná do tvaru českého lva.