logo

aranžér, aranžérka čalouník, čalounice kadeřník, kadeřnice krejčí prodavač, prodavačka golf icon truhlář umělecký truhláč operátor dřevařské a nábytkářské výroby grafický design nástavba vzdělávání dospělých

Bertramka 2014

V pátek 3. října si přišly litvínovské ženy na své. Litvínovské podnikatelky připravily v Citadele několik workshopů určených módě, zdravému životnímu stylu, aranžování květin a mnoha jiným tématům. Ke spolupráci byla přizvána i naše škola. Měli jsme tak příležitost seznámit veřejnost s úspěšnými modely, které si odnesly ocenění ze soutěže v Liberci ( viz článek níže Oděv a textil 2014), a litvínovským ženám jsme předvedli kadeřnickou show. U stánku jste si mohli zakoupit drobné dárečky pro své blízké jako například voňavé levandulové sáčky, obaly na mobilní telefony aj.