logo

aranžér, aranžérka čalouník, čalounice kadeřník, kadeřnice krejčí prodavač, prodavačka golf icon truhlář umělecký truhláč operátor dřevařské a nábytkářské výroby grafický design nástavba vzdělávání dospělých

Střihaton 2014

Na čtvrtek 19. června byly naše kadeřnice přizvány Janou Burdovou, majitelkou teplického kadeřnického salonu, k účasti na charitativní akci Redeken Střihaton. Touto spoluúčastí jsme přispěli k získání peněz pro klienty Arkádie, občanskému sdružení, pečující o lidi s kombinovaným postižením.

Kadeřníci celý den stříhali a foukali bez nároku na honorář a jejich zákazníci si za jednotnou cenu 850 korun odnesli nejen krásný střih a dáreček, ale i dobrý pocit z pomoci potřebným. Tímto děkujeme učitelům odborného výcviku Tomáši Maierovi, Petře Přibylové a žákům Johanu Aleksanjanovi, Barboře Čihákové a Barboře Ďurčové.