logo

aranžér, aranžérka čalouník, čalounice kadeřník, kadeřnice krejčí prodavač, prodavačka golf icon truhlář umělecký truhláč operátor dřevařské a nábytkářské výroby grafický design nástavba vzdělávání dospělých

Komiksová dílna

2014 Komiksová dílna

Vybraní žáci oboru Grafický design si užili páteční dopoledne 20. června s ilustrátorkou a grafickou designérkou Anetou Bendákovou. Kromě nezbytné teorie došlo během workshopu i na praktickou ukázku. Téma Superhrdina/ Antihrdina bylo pojato velmi odvážně.

Pohledem do daleké budoucnosti a v divokých scenériích se to nadčasovými bytostmi jenom hemžilo. Ale jen pár vyvolených žáků mohlo svou fantazii uplatnit na jedné ze zdí našich ateliérů. Už dnes se žáci těší na podobnou akci. Mgr., MgA. Tereze Záchové děkujeme za organizaci tohoto workshopu.