logo

aranžér, aranžérka čalouník, čalounice kadeřník, kadeřnice krejčí prodavač, prodavačka golf icon truhlář umělecký truhláč operátor dřevařské a nábytkářské výroby grafický design nástavba vzdělávání dospělých

Hamr na Větruši

2014_vetruse_maturity
2014_vetruse_maturity

Pokud budete mít do 6. července cestu do Ústí nad Labem a budete si chtít zpestřit program, můžete navštívit Větruši. Ve zdejší galerii naleznete aktuální výstavu, na které se podílí naše škola. Poté co projdete veselým zrcadlovým bludištěm, dovede vás cesta až k pracím našich studentů. Ti ve svých maturitních pracích provedli novou vizualizaci školy a zároveň se pokusili o vytvoření nového logotypu školy. K vidění jsou práce těchto žáků: Lenka Gothová, Alexandra Kamišová, Nikolaj Serebryany, Oleg Zářecký, Kamila Tuhá. Jak se práce zadařila, posuďte sami při návštěvě UP Gallery na Větruši.