logo

aranžér, aranžérka čalouník, čalounice kadeřník, kadeřnice krejčí prodavač, prodavačka golf icon truhlář umělecký truhláč operátor dřevařské a nábytkářské výroby grafický design nástavba vzdělávání dospělých

Červnové workshopy

2014_červnové_workshopy

Vyučující oboru Grafický design si pro své žáky připravili v týdnu od 20.6. zajímavé workshopy. Budou pracovat ve skupinách maximálně pro 10 žáků a podle zadání budou směřovat ke konkrétním výstupům každého worshopu. Ke spolupráci je přizván i prof. Miloš Michálek. Dále uvádíme přehled jednotlivých workshopů.

 

Dřevoryt prof. Miloše Michálka

- Žáci si vyzkouší netradiční rytí do dřeva, v tomto případě ne rydlem ale propiskou.

Sítotisk

- Výstupem bude potisk vlastního trička.

Knižní vazba

- Žáci si zhotoví šitou vazbu na knihu nebo zápisník v tvrdých deskách.

Rayogram aka kyanotypie

- Jedná se o historickou fotografickou techniku založenou na fotocitlivosti železitých solí. Výstupem bude herbář ve výrazně modrých barvách.

Skůůl árt 2

- Tato skupina si vyrobí originální šperk.

Skůůl árt 3 aneb posezení z papundeklu

- Zde žáci navrhnou a vyrobí funkční designové sedadlo ve skutečné velikosti.