logo

aranžér, aranžérka čalouník, čalounice kadeřník, kadeřnice krejčí prodavač, prodavačka golf icon truhlář umělecký truhláč operátor dřevařské a nábytkářské výroby grafický design nástavba vzdělávání dospělých

SUSO 2014

dip_2014_21_3

Již třetím rokem jsme postupujícími finalisty regionálního kola soutěže SUSO. Konečné finále této soutěže se uskuteční v průběhu mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH na výstavišti v Praze-Letňanech ve dnech 16.- 20. 9. 2014. Soutěže se účastní dvoučlenná družstva žáků 2. ročníků oboru Truhlář ze středních odborných škol celé republiky.

Letos bojovalo v Hradci Králové 15 družstev. Úkolem bylo vyrobit podle dodané výkresové dokumentace květinový truhlík a kromě této praktické části se museli soutěžící vyrovnat i s teorií "odzkoušenou" ve formě testu. Ve všech částech si naši žáci Adam Klec a Karel Plöschner vedli nejlépe, a proto jim budeme moci držet palce v září při jejich účasti ve finále. Za přípravu žáků na tuto soutěž děkujeme učitelům odborného výcviku i učitelům odborných předmětů.