logo

aranžér, aranžérka čalouník, čalounice kadeřník, kadeřnice krejčí prodavač, prodavačka golf icon truhlář umělecký truhláč operátor dřevařské a nábytkářské výroby grafický design nástavba vzdělávání dospělých

Ples "40"

2014 Ples ke 40. výročí školy

Pozvánku na ples školy už na hlavní stránce nenajdete. A to proto, že výroční ples se zapsal do minulosti života naší školy. Byl krásný a neopakovatelný. Však to znáte. Plesovou atmosféru navodila v úvodu pohádka o Popelce ve formě módní přehlídky představené našimi žáky. A po slavnostním zahájení plesu už začala ta pravá zábava.

Tu taneček, tu vzpomínka na veselou příhodu, připomenutí jména bývalého spolužáka. Mezi tím tombola, v níž chce každý hlavní cenu. Chvilka zklamání, že ji vyhrál někdo jiný, je vystřídána novou nadějí na úspěch v dražbě. Dražil se totiž Kůň. Ne, nebyl to kůň vhodný na ranč. Byl to Kůň vyrobený za přispění všech našich učebních oborů. Půlnoc se rychle přehoupla a s druhou hodinou ranní přišel čas se loučit. Snad jsme se neloučili na dlouho. Tak zase příště na plese.