logo

aranžér, aranžérka čalouník, čalounice kadeřník, kadeřnice krejčí prodavač, prodavačka golf icon truhlář umělecký truhláč operátor dřevařské a nábytkářské výroby grafický design nástavba vzdělávání dospělých

Vernisáž k výstavě

Výstava ke 40. výročí

18. února jsme vernisáží zahájili výstavu dokumentující 40 let existence naší školy. Slavnostní zahájení si nenechali ujít žáci a jejich rodiče, učitelé současní ale i ti bývalí, řada hostů z města i kraje.

Ústecký kraj reprezentovala Dagmar Waicová, předsedkyně zastupitelského výboru pro školství, vzdělávání a zaměstnanost, přítomen byl i starosta Litvínova Milan Šťovíček. O koncepci celé expozice a  hlavních milnících ve vývoji školy promluvila ředitelka školy Jitka Francírková. Pokud se rádi podíváte na výrobky vzešlé z řemeslných oborů nebo váháte s výběrem střední školy, přijměte ještě jednou naše pozvání do Galerie Radničního sklípku.