logo

aranžér, aranžérka čalouník, čalounice kadeřník, kadeřnice krejčí prodavač, prodavačka golf icon truhlář umělecký truhláč operátor dřevařské a nábytkářské výroby grafický design nástavba vzdělávání dospělých

Objev roku

Patrik Hagara objev roku

V květnu se Praha promění v centrum setkání významných osobností české a slovenské kadeřnické scény. Budou se totiž udělovat ceny soutěže Czech & Slovak Hairdressing Awards 2013. V lednu byl do kategorie Objev roku nominován odbornou porotou náš žák 3. ročníku Patrik Hagara.

Mezi čtyřmi nominovanými do této kategorie je Patrik naprostou výjimkou- je totiž stále ještě žákem školy, jeho soupeři už mají několik let praxe za sebou. Porota zhodnotila Patrikovu tvorbu takto:" Jedná se o složitě koncipované účesy vhodné především do společnosti. Jeho tvorba je ukázkovou studentskou prací." 3. května se o objevu roku rozhodne. Budeme držet palce.