logo

aranžér, aranžérka čalouník, čalounice kadeřník, kadeřnice krejčí prodavač, prodavačka golf icon truhlář umělecký truhláč operátor dřevařské a nábytkářské výroby grafický design nástavba vzdělávání dospělých

Svět barev

Plzeň 2014

Ani letos nechyběla naše škola na regionální soutěži oboru Aranžér konané již tradičně v Plzni. 24. ledna se sem sjeli zástupci škol z celé republiky a chtěli co nejlépe uspět se svými výtvory.

Pro letošní rok zvolili organizátoři soutěže téma Svět plný barev. To jim umožnilo přidělit soutěžním kategoriím různé barvy, které musely být v hotové práci domimantní.

 Modrá barva byla přidělena kategorii aranžování komerční vitríny s drogistickým zbožím. Tato barva přinesla štěstí  Ivaně Štejnarové, žákyni 1. ročníku oboru Aranžér,která si přivezla 1. místo.

V barevných odstínech červené se neslo špendlení šatů do tanečních na živý model. V této kategorii obsadila 2. místo Daniela Trubačová, žákyně 3. ročníku oboru Aranžér. Trpělivou modelkou jí byla Aneta Cviková.

V barvě žluté, úprava stolu k slavě 18. narozenin, nás reprezentovala Kristýna Šteflová.
Pro obor Grafický design bylo připraveno téma 100. výročí narození Bohumila Hrabala. Soutěžící navrhovali plakáty a naši školu reprezentovaly Markéta Horáková a Kristýna Kubelková. V kresbě busty uniklo Mileně Ptáčkové jen o pár bodů 3. místo.

Všem účastnicím soutěže gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v dalších soutěžích. Vyučujícím děkujeme za přípravu žáků na soutěž.