logo

aranžér, aranžérka čalouník, čalounice kadeřník, kadeřnice krejčí prodavač, prodavačka golf icon truhlář umělecký truhláč operátor dřevařské a nábytkářské výroby grafický design nástavba vzdělávání dospělých

Světelný design

Světelný design 2014

Workshop na téma Světelný design se stává trvalou součástí výuky oboru Grafický design. I letos pozvali naši vyučující pro žáky 1. ročníku odborníky na toto téma.

Ve dnech 16. a 17. ledna se konal workshop z části v naší škole a  také v prostorech ZUŠ Moskevká v Mostě. Lektoři František Fabián a Martin Špetlík, odborníci na světelný design na světové úrovni, se zaměřili na základy práce se světlem, na funkci světla v umění, reklamě a na veřejném prostranství. Tímto bychom rádi poděkovali  Romaně Pavlíčkové, ředitelce ZUŠ Moskevská, za poskytnutí prostor.