logo

aranžér, aranžérka čalouník, čalounice kadeřník, kadeřnice krejčí prodavač, prodavačka golf icon truhlář umělecký truhláč operátor dřevařské a nábytkářské výroby grafický design nástavba vzdělávání dospělých

Něžná elegance

Tak znělo soutěžní téma na mistrovství republiky mladých kadeřníků, které se konalo v Českých Budějovicích 20.listopadu 2013. V letošním roce nás reprezentoval Johan Aleksanjan, žák 2. ročníku oboru Kadeřník.

Mezi 28 soutěžícími, ne jen z České republiky ale i z Německa, si Johan vybojoval krásné 5. místo, které ho vyneslo do zlatého pásma této soutěže. Úkolem soutěžících bylo vytvořit svatební účes ve stylu Patrika Camerona. Účes byl vytvořen z dlouhých vlasů a dotvořen ozdobou. Předem si Johan vlasy své modelky nakrepoval a poté mohl použít libovolný styling. Sám si svou modelku také nalíčil. Hodnocen byl za nápad a čistotu, slušivost a celkový vzhled modelky. Za přípravu žáka na tuto soutěž děkujeme učitelkám odborného výcviku oboru Kadeřník. Přiložené fotografie napoví více.

České Budějovice 2013
 
České Budějovice 2013