logo

aranžér, aranžérka čalouník, čalounice kadeřník, kadeřnice krejčí prodavač, prodavačka golf icon truhlář umělecký truhláč operátor dřevařské a nábytkářské výroby grafický design nástavba vzdělávání dospělých

Prevence jinak

Zažít jeden den ve škole jinak měli možnost naši žáci v pondělí 14. 10. Na tento den byla připravena série přednášek zaměřených na prevenci patologických jevů v rámci programu Exit Tour zastřešeného Ministerstvem školství.

Na programu byl koncert rockové skupiny, interaktivní show a hlavně přednášky na téma Nebezpečí internetu, Moderní je nekouřit, Od závislosti k smrti. Na své si přišli i zájemci o komunikaci v anglickém jazyce s rodilými mluvčími na semináři s názvem American road trip. Akce se setkala u žáků s mimořádným ohlasem. Ocenili styl přednášek, praktické ukázky a zapojení všech žáků. Třešničkou na dortu byl koncert rockové kapely.

Prevence jinak - exittour
Prevence jinak - exittour
Prevence jinak - exittour