logo

aranžér, aranžérka čalouník, čalounice kadeřník, kadeřnice krejčí prodavač, prodavačka golf icon truhlář umělecký truhláč operátor dřevařské a nábytkářské výroby grafický design nástavba vzdělávání dospělých

Přípravné kurzy k talentové zkoušce 2014

Kurz je určen žákům základních škol jako příprava k talentovým zkouškám na obor grafický design na naši školu, zahrnuje základy kresby, malby a objektové tvorby. Nabízíme možnost konzultací domácích prací.

 

Účastníci kurzu se budou scházet v ateliérech naší školy každé úterý od 15 do 17 hodin. Kurz potrvá od 14. října do  16. prosince 2014, tj.celkem 9 lekcí a všechny zdarma.

Potřebné pomůcky: balicí papír, uhel, plastická guma, krepová lepicí páska, tempery, měkká tužka, štětce, hadr, kelímek, čtvrtky, lepidlo Herkules, nůžky a řezák.

Zájemci se mohou přihlašovat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefonicky na 476 753 436 nejpozději do 9. října 2014. Do předmětu uvádějte " Přípravný kurz na GD".