logo

aranžér, aranžérka čalouník, čalounice kadeřník, kadeřnice krejčí prodavač, prodavačka golf icon truhlář umělecký truhláč operátor dřevařské a nábytkářské výroby grafický design nástavba vzdělávání dospělých

Výroba poháru pro Ústecký kraj

Rada Ústeckého kraje vyhlásila celokrajskou motivační soutěž o titul DOBRÁ ŠKOLA Ústeckého kraje jako součást strategie na zlepšení výsledků vzdělávání ve středních školách. Vítězná škola získá putovní pohár, na který bude škola zapsána včetně roku, ve kterém bude jeho držitelkou. Se zadáním na výrobu tohoto poháru se obrátil Odbor školství, mládeže a tělovýchovy Ústeckého kraje na naši školu.

Zadání jsme se ujali, v letních měsících vznikal návrh, poté proběhla výroba v dílnách naší školy a nyní už vám můžeme pohár představit. Na jeho celkovém zhotovení se podíleli učitelé odborného výcviku oboru Truhlář a Umělecký truhlář, kterým chceme touto cestou poděkovat. 

Výroba poháru pro Ústecký kraj
Výroba poháru pro Ústecký kraj