logo

aranžér, aranžérka čalouník, čalounice kadeřník, kadeřnice krejčí prodavač, prodavačka golf icon truhlář umělecký truhláč operátor dřevařské a nábytkářské výroby grafický design nástavba vzdělávání dospělých

Akce v domově důchodců

Domov důchodců v Podbořanech se chystal v těchto dnech na oslavu 15. výročí svého založení. U příležitosti větších oslav bývá zvykem, obzvlášť u žen, vypadat co nejlépe. Ne jinak tomu bylo i u  zaměstnanců a  klientů domova. Požádali proto naše středisko odborné výchovy oboru kadeřník o spolupráci. A tak žákyně 2. a 3. ročníku odjely i s pedagogickým doprovodem, učitelkami odborného výcviku paní Přibylovou a Padyšákovou, do Podbořan. V průběhu dopoledne zvládly vytvořit 28 účesů, převážně vodových ondulací, případně foukaných ondulací a výčesy u těch žen, které byly odvážnější. Věříme, že se oslavy povedly a že na dobrém pocitu z oslav měly svůj podíl i naše kadeřnice.

Akce v domově důchodců