logo

aranžér, aranžérka čalouník, čalounice kadeřník, kadeřnice krejčí prodavač, prodavačka golf icon truhlář umělecký truhláč operátor dřevařské a nábytkářské výroby grafický design nástavba vzdělávání dospělých

Zlatý hřeben 2013

Ve středu 15. května se rozjeli naši žáci 2. ročníku oboru Kadeřník do Litoměřic, aby zde ukázali své dovednosti v tomto oboru. Účesy zhotovili soutěžící na téma Hvězdná galaxie.

Hodinu měli na přípravu, tj. nalíční a předpřipravení vlasů. Další hodinu předváděli práci na finální podobě účesu před zraky veřejnosti a hlavně před porotou, které neunikl žádný detail z postupu. Letos jsme měli tu čest, že v porotě zasedla i naše učitelka odborného výcviku Irena Ďurčová. V nekonečném lesku  a třpytu hvězd zazářila naše žákyně Simona Tonková ze všech nejvíce. Zvítězila a za sebou nechala dalších osmnáct soutěžících z ústeckého regionu. Patrik Hagara tentokrát obsadil 6. místo. Oběma děkujeme za reprezentaci školy a učitelům odborného výcviku děkujeme za přípravu žáků na soutěž. 

Zlatý hřeben 2013
Zlatý hřeben 2013