logo

aranžér, aranžérka čalouník, čalounice kadeřník, kadeřnice krejčí prodavač, prodavačka golf icon truhlář umělecký truhláč operátor dřevařské a nábytkářské výroby grafický design nástavba vzdělávání dospělých

Krásy jižní Anglie

V uplynulých dnech měli naši žáci možnost poznat krásy jižní Anglie a zároveň si vyzkoušet v praxi své znalosti angličtiny. Během šesti dnů stihli navštívit přístavní město Portsmouth, Histings- město s pašeráckou minulostí a také romantický hrad Hever Castle. Celý pobyt byl korunován prohlídkou Londýna včetně projížďky po Temži. Pak už následoval jenom odjezd domů. Takovéto zájezdy se stávají ve škole již tradicí a věříme, že i příští rok vycestují za hranice další zájemci o poznávání krás Anglie. Mgr. Elišce Zemanové děkujeme za zorganizování této akce.

Anglie 2013
Anglie 2013
Anglie 2013
Anglie 2013