logo

aranžér, aranžérka čalouník, čalounice kadeřník, kadeřnice krejčí prodavač, prodavačka golf icon truhlář umělecký truhláč operátor dřevařské a nábytkářské výroby grafický design nástavba vzdělávání dospělých

Jarní akce za námi

Největší akce jara je za námi. Ve čtvrtek 18. 4. přicházeli do školy ne jen žáci a učitelé naší školy, ale i zástupci škol z celého ústeckého regionu. Pokud jste u nás byli ten den také, mohli jste tu zahlédnout starostu města Litvínova Mgr. Milana Šťovíčka a zástupce Ústeckého kraje odboru školství Ing. Štěpána Haraštu. Mezi soutěžícími se pohybovala trojnásobná držitelka ocenění Kadeřník roku Jana Burdová. Výsledky uvádíme níže.

Junior 2013
Junior 2013

 

 

Řecká bohyně

Soutěžící si připravili pro modelku kostým odpovídající  době starověkého Řecka, nalíčili ji a pak měli hodinu na předpřípravu vlasů. Během další hodiny předvedli finální úpravu přímo před publikem. Odborná porota přiznala 1. místo Simoně Tonkové, 2. místo Nikole Stehnové a 6. místo Johanu Aleksanjanovi.

Soutěž pro obor Krejčí

Tato soutěž pravidelně provází kadeřnickou soutěž. Tentokrát se odehrála v rámci představení Tři oříšky pro Popelku. Na bál přicházely modelky ve večerních šatech. Porotě se nejvíc zamlouval model Markéty Fatkové. 4. místo obsadila Kateřina Příbrská.

Ekonomická soutěž

Tato soutěž dala prostor novým nápadům v oblasti podnikání. Pokud chcete podnikat, zdá se, že žhavým trendem jsou výrobky na více způsobů. 1. místo získal nápad "tričkotašky" obhájený Markétou Šmachovou, Gabrielou Vlkovou a Andreou Syslovou. 2. místo získal svačinový automat. O 3. místo se podělily firmy se zaměřením na výrobu kombinovaného oblečení a tetovací studio.

Vítězům všech soutěží gratulujeme a organizátorům celé akce děkujeme za klidný průběh a vytvoření příjemné atmosféry.