logo

aranžér, aranžérka čalouník, čalounice kadeřník, kadeřnice krejčí prodavač, prodavačka golf icon truhlář umělecký truhláč operátor dřevařské a nábytkářské výroby grafický design nástavba vzdělávání dospělých

Popelka na bále

Každý zná velmi dobře pohádku O Popelce, která má několik svých knižních i filmových podob. Jen málokdo si asi umí představit spojení tohoto námětu s módní přehlídkou a účesovou tvorbou. A jde to.

Naše škola byla přizvána ke spolupráci na programu společenského večera, který pořádaly Severočeské vodovody a kanalizace u příležitosti oslav Světového dne vody. Představte si Popelku a její sestry připravující se na bál. Výběr šatů, volba a vytvoření účesu. Příchod hostů ve večerních róbách, tanec. Přichází Popelka a jak rychle přišla, tak taky rychle zmizí. Dojde i na hledání záhadné krásky podle střevíčku. Ano, i naše pojetí končí šťastně. A na závěr rej masek. Kdo v Teplicích 5. dubna nebyl, neuvěří, že tato scéna může posloužit jako prezentace dovedností našich žáků a žákyň studijních oborů Krejčí, Kadeřník a Grafický design. Na programu trvajícím 30 minut se podílelo nemálo žáků a učitelů. Na závěr nezbývá než všem poděkovat za jejich ochotu podílet se na tomto velkém projektu a popřát jim hodně úspěchů v jejich další tvůrčí práci.

Popelka na bále
Popelka na bále
Popelka na bále
Popelka na bále