logo

aranžér, aranžérka čalouník, čalounice kadeřník, kadeřnice krejčí prodavač, prodavačka golf icon truhlář umělecký truhláč operátor dřevařské a nábytkářské výroby grafický design nástavba vzdělávání dospělých

Velikonoční laťka 2013

Tradiční souboj skokanů do výšky organizovaný naší školou proběhl letos již po třinácté. Ve středu 27.3. předvedli své nejlepší výkony ve sportovní hale u Koldomu žáci středních škol z celého okresu Most. Chlapců bojovalo o kovy nejcennější 15 a dívek 8. Organizátoři se shodli na tom, že letošní účast byla jedna z největších a že výkony vítězů byly nadprůměrné. Vítězem mezi chlapci se stal náš žák Zbyněk Pešek výkonem 170 cm. A že to byl výkon více než skvělý dokládá i fakt, že za sebou zanechl své konkurenty o neuvěřitelných 8 centimetrů. V kategorii dívek se umístila Milena Ptáčková na 2. místě a hned za ní Karla Mikolášková. I když mezi skokany vládla určitá rivalita, neváhali po skončení svého závodu povzbuzovat zbývající soutěžící. V samém závěru zavládla v hale atmosféra vzájemného povzbuzování. Našim reprezentantům blahopřejeme a zároveň děkujeme organizátorům této sportovní akce Mgr. Růženě Šulcové a Bc. Pavlovi Cmíralovi.