logo

aranžér, aranžérka čalouník, čalounice kadeřník, kadeřnice krejčí prodavač, prodavačka golf icon truhlář umělecký truhláč operátor dřevařské a nábytkářské výroby grafický design nástavba vzdělávání dospělých

Odpoledne s europoslancem

Dnes krátce po poledni měli žáci naší školy možnost sejít se na neformální besedě s europoslancem ing. Jaromírem Kohlíčkem,CSc. Jak sám na jednom ze svých veřejných vystoupení přiznal, do naší školy přijíždí rád, neboť je to pro něj srdeční záležitost. Jeho syn absolvoval právě naši školu.

 

Na úvod se pan Kohlíček rozpovídal o náplni své práce, poté došlo na otázky, kterými si žáci upřesnili informace k tématu fungování EU a Evropského parlamentu. Zazněly též otázky týkající se evropského práva a rozpočtu EU. Těsně před svým odchodem byl pan europoslanec ochoten ve škole zanechat svou trvalejší stopu v pododě zápisu do pamětní knihy. Tímto děkujeme panu Kohlíčkovi za jeho milou návštěvu.

Odpoledne s europoslancem
Odpoledne s europoslancem