logo

aranžér, aranžérka čalouník, čalounice kadeřník, kadeřnice krejčí prodavač, prodavačka golf icon truhlář umělecký truhláč operátor dřevařské a nábytkářské výroby grafický design nástavba vzdělávání dospělých

Opět vítězství

Jméno Patrika Hagary se stává stálicí velkých kadeřnických soutěží. V pátek 15.února obhájil loňské prvenství v krajské soutěži mladých kadeřníků v Děčíně. Flóra zdobí vlnu, tak znělo zadání pro 19 účastníků, kteří určitě toužili po vítězství. Ale vítěz může být jen jeden, tak rozhodla odborná porota.

Čerstvé květiny zdobily účes modelky Michaely Wiessnerové.

Simona Tomková je Patrikova spolužačka ale také velká konkurentka, protože její účes ohodnotila laická porota jako ten nejhezčí. Její modelkou byla Petra Böhmová.

Úspěchy ale nepřichází jen tak samy. Jsou za nimi hodiny strávené listováním v odborných časopisech a vymýšlením nových nápadů. To vše pod vedením učitelů odborného výcviku. Děkujeme.

phoca thumb s dip 15 2 2013phoca thumb s dsc01188phoca thumb s dip 15 2 2013a