logo

aranžér, aranžérka čalouník, čalounice kadeřník, kadeřnice krejčí prodavač, prodavačka golf icon truhlář umělecký truhláč operátor dřevařské a nábytkářské výroby grafický design nástavba vzdělávání dospělých

Krajská přebornice

Lucie Šarišská se stala v minulých dnech krajskou přebornicí ve stolním tenise. Tímto úspěchem se jí otevřela cesta k účasti na mistrovství ČR. Tento sport učaroval Lucii již v sedmi letech

a to na jedné dětské narozeninové párty, kdy se děti vesele honily s pálkami kolem stolu. Za dnešními velmi dobrými výsledky ale stojí hodiny tvrdého tréninku. Zvládnutí herní taktiky prý přichází s počty odehraných turnajů. Lucka se netají svými ambicemi.

Jak sama přiznala, ráda by se v budoucnu zúčastnila olympijských her. A pokud její sportovní kariéra nebude stoupat až k metám nejvyšším, chce se tomuto sportu věnovat jako rozhodčí. Již dnes má licenci na rozhodčí krajských přeborů. Lucce budeme v dubnu držet palce. Škola jí ráda vyjde vstříc při naplňování jejích individuálních potřeb spojených se studiem.