logo

aranžér, aranžérka čalouník, čalounice kadeřník, kadeřnice krejčí prodavač, prodavačka golf icon truhlář umělecký truhláč operátor dřevařské a nábytkářské výroby grafický design nástavba vzdělávání dospělých

Náš kadeřník bodoval

LIVE BALL bylo téma letošního Mistrovství ČR juniorské dámské účesové tvorby. Své dovednosti předvedl náš žák Patrik Hagara na Výstavišti v Českých Budějovicích. V pátek  23. 11. 2012 se sem sjelo 24 vítězstvíchtivých žáků středních škol.

Patrik trénoval od září, aby celý účes zvládl za předepsaných 60 minut. Co se dá za tak krátkou dobu zvládnout, můžete posoudit sami. Pokud se vám líbí i líčení na modelce Simoně Tomkové, tak to je také výsledek Patrikovy práce, ale zvládnutá před samotnou soutěží. Celkový dojem dotváří šaty, které Simoně ušily naše švadleny přímo namíru. A jaký byl výsledek? Porota zařadila Patrika do stříbrného pásma. Gratulujeme.

phoca thumb s img 1400